Upozornění – COVID-19

Vážení rodiče, vzhledem ke skutečnosti, že jedna ze zaměstnankyň v mateřské škole byla i přes prodělání očkování pozitivně testována antigenním testem na COVID-19 a následně odeslána na konfirmační PCR test, je zde určitá pravděpodobnost, že Krajská hygienická stanice, s níž byla tato situace konzultována, ve školce vyhlásí karanténu a dojde tak k jejímu uzavření. Do doby výsledku PCR testu u této osoby (předpokládáme ve středu 24.11.) nelze s určitostí říci, že tomu tak bude, nicméně měli bychom být na tuto alternativu připraveni. I nadále sledujte zdravotní stav Vašich dětí a v případě výskytu příznaků či podezření na onemocnění COVID-19, kontaktujte dětského lékaře ohledně dalšího postupu. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem Ing. David Kalousek, ředitel školy